Дозвілля


Два невеличкі, дбайливо створені людиною ставки, що милують око постояльця із вікон комфортабельних номерів, стали домівкою чистоплотної королівської форелі. А той кого поманить до свого витоку швидкоплинна Синявка, на протязі всього кількох кілометрів нарахує біля двох сотень штучних порогів, створених нашими пращурами для збагачення води киснем - одного із основних факторів існування тут цього водяного хижака. Між іншим, чистоту цього гірського потоку підтверджують і місцеві мешканці, які не задумуючись тамують ним літню спрагу.

Безпосередньо на території котеджу, на березі Синявки, збудовані бесідки і мангал, "руська" банька, міст через річку з виходом у ліс.

За наявністю нехитрої оснастки гості можуть себе відчути справжнім рибалкою та за короткий час забезпечити свій стіл рибною стравою, яку тут же із вилову можливо самостійно смачно приготувати на мангалі. Тут же ж поруч, у оригінальних бесідках можна посидіти в колі друзів, "смакуючи" гірське повітря на фоні шуму річки.

Любителів "гарячого та мокрого відпочинку" очікує власна, єдина в Синяку "руська" баня із зруба. На території сан. "Синяк" знаходиться закритий басейн, де професійний гідромасажист проведе сеанси з допомогою аналога "душа Шарко" (Душ Алексєєва)


УВАГА НОВИНКА - КУПАННЯ В МЕТАЛЕВОМУ ЧАНІ, ПІД ЯКИМ ГОРИТЬ ВОГОНЬ.

Процедури "купання в чані" покращують діяльність опорно-рухового апарату і нервової системи. Чан розташований на березі річки Синявка. Тому дуже зручно після гарячої води зануритися для контрасту в воду річки. Корисно провести контрастну процедуру 3-4 рази. Особливо сприятливо це в зимку.

Що з себе являє купання в чані? Чан - це велика ємність, у формі казана. Він стоїть на печі, яку топлять дровами. Одночасно в чані можуть знаходитися кілька людей. Уявіть собі - навколо мороз, а Ви сидите в гарячій ванні, наповненій водою, і дихайте чистим морозним повітрям. А влітку- насолоджуєтесь пахощами цілющих трав.

Всі номери комплектовані сучасними телевізорами, програвачами DVD та індивідуальними телетюнерами із можливістю перегляду понад 200 телеканалів світу та України. На 20 чоловік розрахований конференц-зал або "круглий стіл" для ділових та групових зустрічів чи відпочинку із каміном, м’ягкими кріслами та плазмовим телевізором.

Взимку Вас очікують два гірськолижні витяги СТК "Синяк" (сан. "Синяк"). Довжина трас близько 400 і 980 метрів, ширина 150-200 метрів. Є тут місцини як для асів, так і для початківців. Діє гнучка система цін та акції.

У санаторії "Синяк" на відпочиваючих гостинно чекає простора бібліотека із читальним залом, яка пропонує книголюбам понад 10000 книг на будь-які смаки; великий, зі зручними кріслами і широким екраном клуб-кінозал, де відпочиваючі мають змогу оцінити творчі доробки вокального ансамблю, художньої самодіяльності санаторію "Синяк", будинків культури Чинадієва, Сваляви, Поляни, а також професійних колективів Закарпатської обласної філармонії, Мукачівського драматичного театру та інших.

Також до Ваших послуг на території сан. "Синяк":

- форелєве господарство (виїзд в с. Вовче), організація пікніків (виїзд в с. Воєводино);

- відео салон, літній танцювальний майданчик і танцювальний зал. Тут постійно у святкові та будні дні проводяться веселі розважально-танцювальні вечори, вогники та концерти;

- шаховий, тенісний, більярдний та тренажерні зали. Любителям влучної стрільби запропонують пневматичний тир. Влітку малеча має змогу закружляти на веселих каруселях. Недалеко від санаторію розташоване мальовниче село Синяк, де відпочиваючі можуть відпочити і духовно, відвідавши храм "Святого Хреста".

Пізнавальними цікавими і змістовними є багаточисленні туристичні маршрути з провідниками, екскурсії.

 
  © 2009. Приватний котедж "Перлинка в Синяку". Мукачівський район, с. Синяк, вул. Чинадіївська, 11
тел./факс.: +38 03131 2 31 35 (9-00 - 18-00), моб.тел.: 050 515 92 60
Головна сторінка | Послуги | Бронювання
Luckymen Design Group 2009