Послуги


Господарі котеджу "Перлинка в Синяку" люб'язно відкривають двері свого будиночку для всіх, хто бажає відчути на смак чисте гірське повітря і кришталево чисту воду, зібрані власноруч гриби і ягоди, поблукати прадавніми лісами, "підремонтувати" своє здоров'я у відомому далеко за межами України санаторії "Синяк" (профіль лікування - опорно-руховий апарат) і звісно оцінити якість гірськолижних трас, розташованих поруч.

Тож у Вашому розпорядженні сім комфортабельних номерів, кожен з яких є унікальним і по-своєму оригінальним. "Родзинками" серед номерів котеджу є номери "Люкс" і "Duplex" (двохярусний), що вражають оригінальним задумом композиції і дизайну.

Всі номери закладу обладнані телевізором (DVD і TV-тюнер), холодильником, феном, розкладною сушкою, набором посуду і мають вихід на балкон-лоджію. П'ять з них мають вид на річку Синявку і поруч вирослу гору. Ще два розвернуті в протилежний бік, де знов ж таки гора.

Котедж має власну обладнану кухню якою зможете користуватися при бажанні та домовленності з господарем. У Вашому розпорядженні також просторий камінний зал - їдальня.

А на тих, хто бажає нагуляти апетит, чекатиме дієтичне харчування в санаторію "Синяк" (200-250 м).Для того, щоб переглянути кожен наш номер, перейдіть по наступним посиланням:


1101 - Двокімнатний тримісний номер класу "люкс" >>
1102 - Однокімнатний двомісний номер класу "напівлюкс" >>
1203 - Однокімнатний двомісний номер класу "напівлюкс" >>
1204 - Двокімнатний тримісний номер (двоярусний Duplex) класу "люкс" >>
1205 - Однокімнатний двомісний номер класу "напівлюкс" >>
1206 - Однокімнатний двомісний номер класу "напівлюкс" >>
1207 - Однокімнатний двомісний номер класу "напівлюкс" >>
1208 - Трикімнатний п'ятимісний номер класу "люкс" >>
 
  © 2009. Приватний котедж "Перлинка в Синяку". Мукачівський район, с. Синяк, вул. Чинадіївська, 11
тел./факс.: +38 03131 2 31 35 (9-00 - 18-00), моб.тел.: 050 515 92 60
Головна сторінка | Послуги | Бронювання
Luckymen Design Group 2009